Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #796457

L'ERMITAGE RESTORANI SUPERVISOR

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Restoran L´Ermitage teenindava personali igapäevane juhendamine ja koolitamine

  • Restorani igapäevase sujuva töö tagamine

  • Töögraafikute koostamine ja korrigeerimine vastavalt tellimustele

  • Kaupade tellimine, vastuvõtmine ja kontroll, inventuuride läbiviimine

  • Kassaprotseduuride korrektsuse ja arvete õigsuse jälgimine

  • Aktiivne koostöö ja üritusi puudutava infovahetuse korraldamine teiste osakondadega

Ootused kandidaadile

  • Oled sõbralik, suhtlemis- ja koostööaldis

  • Omad eelnevat töökogemust toitlustuses ja klienditeeninduses

  • Oled korrektne ja kohusetundlik

  • Valdad hästi nii eesti- kui ka inglise keelt

  • Oled valmis töötama graafiku alusel nii nädalavahetustel, kui ka riiklikel pühadel

Ettevõte pakub

  • Meil on mõnus töökeskkond ning toredad kolleegid

  • Pakume põnevaid väljakutseid ning arenguvõimalusi

  • Oma töötaja soodustused on motiveerivad!

  • Tasuta oma töötaja lõuna

Tööpakkumise number
#796457

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. juuli 2022
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem