Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #552032

LENNUKIVÄRVIJA

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Kuulutus sisestati: 16. august 2018
Kuulutus aegub: 5. september 2018

Töö kirjeldus

Mida peaksid tegema?
 Lennuki värvimisprotsessi ettevalmistamine (mittevärvitavate pindade katmine, lennukite pesemine, detailide lihvimine)
 Kruntide ja värvide kokkusegamine vastavalt tootja spetsifikatsioonile
 Erinevate lennuki detailide kruntimine, värvimine ja kõrgekvaliteediline viimistlemine

Ootused kandidaadile

Mida me sinult ootame?
 Sul on vähemalt keskharidus
 Sul varasem töökogemus värvimisprotsessidega
 Valdad suhtlustasemel inglise keelt
 Sulle on omane kohusetundlikkus, detailsus ja järjepidevus ning oskus iseseisvalt töötada
 Sa oled kriminaalkorras karistamata

Ettevõte pakub

Mida pakume?
 Huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoris
 Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
 Mitmekülgsete kogemustega toetavat meeskonda
 Omapärast töökeskkonda
 Väljaõpet

Tööpakkumise number
#552032

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
5. september 2018
Kuulutus sisestati:
16. august 2018

Magnetic MRO is an EASA and FAA certified Total Technical Care Organization headquartered in Tallinn, Estonia. The company has two decades of aviation experience along with an established reputation regarding technological advancements and innovative solutions in integrated MRO services. It offers a wide range of specialized services including line and base maintenance, engines management, interior solutions, engineering services, asset management and full aircraft painting.

Vaata rohkem