Lennujaama jalgsipatrulli turvatöötaja- töötasu alates 1400 eurot (bruto)
Tööpakkumise number #803735

AS G4S Eesti
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Usaldame Sulle patrullringkäikude teostamise lennujaama terminalis ja territooriumil ning lennujaama turvalisuse ja kaitse eest seismise. Sinu tööpäevad on täis põnevaid olukordi, mille lahendamiseks saad anda omapoolse panuse.

Ootused kandidaadile

Jah, Sinust sõltub turvalisem Eesti!
Liitu meie tiimiga, kui oled vähemalt 19-aastane, keskhariduse ja Eesti kodakondsusega, räägid vabalt eesti keelt ja omad vähemalt B-2 keeletaseme tunnistust ning valdad inglise keelt suhtlustasemel.

Sind ootavad võimalused enesetäiendamiseks ja töötamiseks paindliku graafiku alusel. Brutopalk alates 1400 eurot kuus, soodsad sportimistingimused meie G4S spordiklubis. Oleme Sulle kindla ja pikaajalise kogemusega tööandjaks.

Aita meil muuta Eesti turvalisemaks!

Tööpakkumise number
#803735

Info

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
29. august 2022
Kuulutus sisestati:
5. august 2022
Lennujaama jalgsipatrulli turvatöötaja- töötasu alates 1400 eurot (bruto) Lennujaama jalgsipatrulli turvatöötaja- töötasu alates 1400 eurot (bruto)

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
TURVATÖÖTAJA TALLINNA KOHTUMAJAS Forus Security AS
TURVATÖÖTAJA TALLINNA KOHTUMAJAS Forus Security AS • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
TURVATÖÖTAJA-ADMINISTRAATOR TALLINNA TELETORNIS Forus Security AS
TURVATÖÖTAJA-ADMINISTRAATOR TALLINNA TELETORNIS Forus Security AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
nädal tagasi
TURVATÖÖTAJA SOLARISE DELICE'I Viking Security AS
Alates 1200 €/kuus
1
TURVATÖÖTAJA SOLARISE DELICE'I Viking Security AS • Tallinn
Tallinn
IT AGENTUURI TURVATÖÖTAJA - TÖÖTASU 1300 EUROT BRUTO AS G4S Eesti
4 päeva jäänud
IT AGENTUURI TURVATÖÖTAJA - TÖÖTASU 1300 EUROT BRUTO AS G4S Eesti • Tallinn
Tallinn
VIP 1
TURVATÖÖTAJA TÖÖSTUSOBJEKTIL (KAUBA3A/GOGROUP) FORUS SECURITY AS
8 €/tunnis
1
TURVATÖÖTAJA TÖÖSTUSOBJEKTIL (KAUBA3A/GOGROUP) FORUS SECURITY AS • Tallinn
8 €/tunnis
Tallinn
Vaatan kõiki