Lennu- ja meretranspordi spetsialist
Tööpakkumise number #812649

Itella Estonia OÜ
Jüri / Aruküla, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Logistiliste lahenduste tutvustamine uutele ja olemasolevatele klientidele

Läbirääkimiste pidamine uute klientidega

Olemasolevate klientide ning partnerite hoidmine ning suhete arendamine

Klientide nõustamine jooksvates küsimustes, sobivate logistiliste lahenduste leidmine

Hinnapakkumiste koostamine ja müügilepingute sõlmimine

Logistiliste lahenduste pakkumine kasumliku teostuseni välja

Teenuse arendamine ja parendusettepanekute tegemine

Muude otsese juhi poolt saadud tööülesannete täitmine;

Ootused kandidaadile

Eelnevad teadmised logistika valdkonna teenuste müügist

Eesti ja inglise keele oskus väga heal tasemel ( sh valdkonna sõnavara kasutus)

Iseseisvus, aktiivsus, tulemustele orienteeritus

Suurepärane suhtlemisoskus ja positiivne ellusuhtumine

Soov pidevalt areneda

Ausus, korrektsus ja kohusetundlikkus

B-kategooria juhiloa omamine;

Huvitavad tööalased väljakutsed arenevas ja kasvavas valdkonnas ja rahvusvahelises ettevõttes;

Asjatundlikud ja ambitsioonikad kolleegid;

Tööpakkumise number
#812649

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
9. september 2022
Lennu- ja meretranspordi spetsialist Lennu- ja meretranspordi spetsialist

Itella Estonia on Soome Posti Gruppi kuuluv rahvusvaheline logistikaettevõte ning tunnustatud tööandja logistika sektoris. Itella Estonia pakub erinevaid logistikalahendusi, pakiautomaatide teenuseid ja Posti Grupi IT arendust. Lisaks kuulub Itella Estonia alla Posti teenuskeskus (Posti Service Center), mis toetab finants -, hanke -, müügi - ja klienditoe protsesse.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus KOGEMUSTEGA VEOKORRALDAJA SAKSAMAA SUUNAL HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ
KOGEMUSTEGA VEOKORRALDAJA SAKSAMAA SUUNAL HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS OÜ • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
VEOKORRALDAJA-JÄRELTEENINDUSE SPETSIALIST Expert Eesti OÜ
5 päeva jäänud
VEOKORRALDAJA-JÄRELTEENINDUSE SPETSIALIST Expert Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
JAOTUSVÕRGUSTIKU SPETSIALIST Itella Estonia OÜ
JAOTUSVÕRGUSTIKU SPETSIALIST Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Laagri
VIP 1
2 näd. tagasi
LOGISTIK WETT Finland Oy Eesti filiaal
1300 - 1600 €/kuus
1
LOGISTIK WETT Finland Oy Eesti filiaal • Harjumaa
Harjumaa
PAKIAUTOMAATIDE LOGISTIK Itella Estonia OÜ
PAKIAUTOMAATIDE LOGISTIK Itella Estonia OÜ • Harjumaa
Laagri
Vaatan kõiki