Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #338086

Lektor

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtluskoolitus.

Ootused kandidaadile

Kõik koolitust läbiviivad lektorid peavad olema lugenud perioodil 2011 jaanuar kuni 04.2014
Kõik lektorid peavad valdama eestikeelsetes osades eesti keelt emakeelena või vähemalt C1 tasemel ja venekeelsetes osades vene keelt emakeelena või vähemalt C1 tasemel.

Ettevõte pakub

Hea töötasu ja sõbraliku töökollektiivi.

Tööpakkumise number
#338086

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
7. mai 2014
Kuulutus sisestati:
7. aprill 2014

CVKeskus.ee klient

Otsime ettvõtlusekoolituse lektori.

Ühe koolituse maht tundides on 160 õppetundi. Ühe õppetunni kestus on 45 minutit
Koolitus toimub tööpäevadel

Vaata rohkem

Lektor