AvalehtTööpakkumisedTööpakkumised firma järgi
 

Leibur AS

Leiva tn 1, Tallinn
http://www.leibur.ee

Tööpakkuja tutvustus

Leibur AS on Eesti juhtiv ja vanim pagaritööstus, kellele kuulub ligi kolmandik siinsest pagaritööstuse turust. Leiburi põhitegevus on värskete pagaritoodete tootmine ja müük ning Leiburi tooted on saadaval kõikjal üle Eesti.
Peame oma auasjaks kohaliku leivakultuuri edasikandmist. Nii ongi meie tooteportfell üles ehitatud pika ajalooga traditsiooniliste ning innovaatiliste turgu ja tarbimisharjumusi muutvate toodete kombinatsioonile. Tootmismahust olulise osa moodustab värskete pagaritoodete eksport Soome, Rootsi, Norra, Lätti ja Leetu.
Toiduohutus, vastutustundlik keskkonnakäitumine ja järjepidevus tegevuste elluviimisel kliendirahulolu tagamiseks on meie jaoks esmatähtsad nii täna kui ka tulevikus. Leiburi Tallinna tehase toiduohutuse kvaliteedijuhtimissüsteemile on omistatud BRC sertifikaat.
Leibur kuulub alates 2015. aastast Lantmännen gruppi, mis on 25 000 Rootsi põllumehe omanduses olev ühistu ning sellel on neli ärivaldkonda: põllumajandus, masinad, energia ja toiduained. Lantmännen Unibake, mille alla kuulub ka Leibur, on üks suuremaid rahvusvahelisi pagaritööstusettevõtete gruppe peakontoriga Taanis.

Ettevõttest

Vaatamised
46 904
Töötajate arv
189
Asukoht
Tallinn

Asukoht

Leibur AS tööpakkumised

UUS
päev tagasi
LAOTÖÖTAJA-TÕSTUKIJUHT Lantmännen Unibake
UUS
päev tagasi
LAOTÖÖTAJA-TÕSTUKIJUHT Lantmännen Unibake • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
TAINATEGIJA Lantmännen Unibake
5 päeva jäänud
TAINATEGIJA Lantmännen Unibake • Tallinn
Tallinn
5 päeva jäänud