Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #800632

Lehtmetalli tehnoloog

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Uute toodete tehnoloogiline ettevalmistamine ja juurutamine, teostatavuse analüüs ning muudatuste läbiviimine

  • Tootmisdokumentatsiooni ettevalmistamine

  • Tootmisprotsesside parendamine ja optimeerimine

Ootused kandidaadile

  • Kõrgharidust tehnika- või tehnoloogia alal ja töökogemust tootmisettevõttes

  • Tehniliste jooniste lugemisoskust

  • MS Office, insenertehniliste programmide CAM/CAD tundmist

  • Eesti ja inglise keele oskust, kasuks tuleb vene keele oskus

  • Head meeskonnatöö- ja suhtlemisoskust

  • Iseseisvat probleemide lahendamise oskust

  • Mitmekesine töö (väikesed ja keskmise suurusega partiid ning keerukad detailid)

  • Sinu toodetud detailid jõuavad üle maailma erinevatesse seadmetesse

  • Toodame maailma tippettevõtetele meditsiinitehnikat, labori-seadmeid, infokommunikatsiooniseadmeid, pakendiautomaate ja tegeleme masinaehitusega

  • Eesti üks ägedamaid seadmeparke

  • Võimalus õppida oma ala parimatelt

  • Arenemis ja karjääri edendamise võimalused

  • Ühisüritused ja parim kollektiiv

  • Täiendav tervisekindlustus ja toetatud toitlustus

Tööpakkumise number
#800632

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. august 2022
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem