Lehtmetalli spetsialisti õpilane / Sheet Metal Apprentice
Tööpakkumise number #718363

Magnetic MRO AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu tööülesanded:

  • Lehtmetalli painutamine ja vormimine.
  • Erinevate metallist detailide lõikamine, puurimine, lihvimine ja remontimine.
  • Remondiskeemide joonestamine ja disainimine.

Ootused kandidaadile

Meie ootused:

  • Omad vähemalt keskharidust.
  • Sind huvitab metalli- ja plekksepatöö.
  • Valdad suhtlustasemel eesti ja inglise keelt.
  • Oled hea suhtlemisoskuse ja pingetaluvusega.

Kas oled huvitatud töökohast ning karjäärist lennunduses? Kui jah, siis ühine meiega! Magnetic MRO pakub Sulle huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoriks - vastutusrikast rolli põnevate projektidega ning arenguvõimalusi toetamaks Sinu professionaalset ja isiklikku arengut rahvusvahelises ettevõttes!

Tööpakkumise number
#718363

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
21. august 2021
Kuulutus sisestati:
22. juuli 2021
Lehtmetalli spetsialisti õpilane / Sheet Metal Apprentice Lehtmetalli spetsialisti õpilane / Sheet Metal Apprentice

Magnetic MRO AS on Euroopa Lennundusohutusameti (EASA) ja Ameerika Ühendriikide Föderaalse Lennuameti (FAA) poolt sertifitseeritud kommertslennukite täisteenust pakkuv hooldusettevõte.

Peakontoriga Tallinnas ning harukontorite ja –ladudega igal pool mujal, omame rohkem kui kahe kümnendi jagu kogemusi terves maailmas. Meid on tunnustatud innovatiivsete lähenemiste eest ning oleme tõestanud end lennufirmadele, lennuki osade tootjatele ja varaomanikele kui täisteenust pakkuva firmana.

Tallinna lennuväljal paiknevates angaarides teostame põhjalikku ehk baashooldust Boeing 737 ja Airbus 320 lennukitüüpidele ning lennukite värvimist. Eraldi teenusena pakume lennukihoolduse oskusteabe müüki ja liinihooldusteenust ehk lennukite kiirhooldust välismaa lennujaamades.

Vaata rohkem