Lehetöötluskeskuse operaator
Tööpakkumise number #815449

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Sinu töö tulemusena on

HANZA mehaanikapargis tööpingid nõuetekohaselt seadistatud.

Lehekeskuse operaatorina vastutad kvaliteedinõuete täitmise eest ning teostad tehtud detailide üle kontrolli.

Lehtmetalli tehases on automaatlaadimisega lehetöötluskeskused (stantsid) ja kombiseadmed (stants + laserlõikus).

Sinu roll on tagada tootmisprotsesside tõhusus oma vastutusalas.

Ootused kandidaadile

Kasuks tuleb eelnev kogemus lehtmetalli töötlemise valdkonnas.

Sind iseloomustab väga hea suhtlemis- ja koostööoskus, ausus, täpsus ja korrektsus.

Kasuks tuleb ka jooniste lugemise ja mõõtevahendite kasutamise kogemus.

Meil on vinged projektid, lai tootmisvõimekus, lahedad kolleegid ja koostööpartneid.

HANZA’s saad arendada põnevaid tooteid ja uudseid lahendusi.

Meil on rahvusvaheline kliendibaas erinevatest valdkondadest – meditsiinist toiduaine tööstuse ja taaskasutusseadmeteni. Valmistame olulisi seadmeid taaraautomaatidest hingamisaparaatideni.

Pakume erialaseid koolitusi ja toetame Sinu isiklikke arengusoove.

Täiendav tervisekindlustus.

Toetatud toitlustamine

Kokkuhoidev meeskond

Tööpakkumise number
#815449

Info

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
23. september 2022
Lehetöötluskeskuse operaator Lehetöötluskeskuse operaator

HANZA Mechanics Tartu AS

HANZA Mechanics Tartu kuulub kiirelt arenevasse HANZA gruppi, mille tehased asuvad Eestis, Rootsis, Soomes, Poolas, Tšehhis, Saksamaal ja Hiinas. HANZA Tartu on spetsialiseerunud peenmehhaanika, elektroonika ja kooste allhanketöödele. Tartu tehastes töötab kokku ligi 500 inimest ning meil on üks laiaulatuslikemaid mehaanika masinaparke kogu Eestis.
Omame ISO 9001 – kvaliteedijuhtimisstandardi, ISO 14001 – keskkonnajuhtimisstandardi,
ISO 45001 – töökeskkonna ja tööohutuse standardi, ISO 3834:2 – keevituse, ISO 13485 – meditsiinitööstuse sertifikaate.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

UUS
6 tundi tagasi
TEKSTIILIHOOLDAJA - TOOTMISTÖÖTAJA Lindström OÜ
1100 - 1200 €/kuus
UUS
TEKSTIILIHOOLDAJA - TOOTMISTÖÖTAJA Lindström OÜ • Tartu
Tartu
nädal tagasi
HALDUSTÖÖLINE HANZA Mechanics Tartu AS
HALDUSTÖÖLINE HANZA Mechanics Tartu AS • Tartumaa
Tartumaa
UUS
5 tundi tagasi
Підходить і для українців
LAOTÖÖTAJA Horticom OÜ
UUS
LAOTÖÖTAJA Horticom OÜ • Tartu
Tartu
UUS
päev tagasi
LAOSPETSIALIST Salvest AS
UUS
päev tagasi