Värsked tööpakkumised

Lehetöötluskeskuse CAD – CAM programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 435107

Tööpakkumise number

435107

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte laienemisega pakume tööd CAD - CAM programmeerijale:
- tootmisjooniste alusel CAM failide koostamine Prima-Power CNC lehetöötluspingile
- tootmisprotsesside analüüsimine, optimeerimine ja efektiivsuse tõstmine
- CNC pingi operaatorite töö kordineerimine
- tootmiseks tellimuste ettevalmistamine ja koordineerimine
- programmide koostamine vastavalt joonisele
- töödeldud detailide vastavuse kontrollimine

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on:
- omad vähemalt keskharidust
- tehniliste jooniste lugemisoskus
- väga hea arvutikasutamisoskus (tabelarvutusprogrammid, kasuks tuleb AutoCad)
- väga hea analüüsi- ja planeerimisoskus
- loogiline ja analüütiline mõtlemine, täpsus, korrektsus, süstemaatilisus, enesedistsipliin, kohusetundlikkus ja vastutusvõimelisus

Kasuks tuleb:
- eelnev kogemus tootmisettevõttes
- sulle on tuttavad tootmisprotsessid, CAD/CAM programmeerimise algtõed
- eesti ning inglise või soome keele oskus vähemalt suhtlustasemel ja erialaselt

NB! Täpsem väljaõpe toimub kohapeal!

- võimalust töötada arenevas ettevõttes metallitootmise valdkonnas
- konkurentsivõimelist ja tööle väärilist tasu
- arenemisvõimalusi
- kaasaegseid töötingimusi
- võimalust asjalike ideede rakendamiseks
- pikaajalist stabiilset töösuhet
- head töökeskkonda ja toetavat meeskonda
- töökoht asub Tila külas, Tartu vallas (3,5 km kaugusel linnapiirist)

Lisainfo

Restmec OÜ võtab ühendust eelvaliku läbinud kandidaatidega!

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
7. september 2016
Kuulutus sisestati:
9. august 2016

Restmec OÜ on Soome ja Eesti kapitalil põhinev suurköökidele külma- ja soojaseadmeid ning mööblit valmistav ettevõte. Hetkel töötab meil 30 inimest ja toodangust ligi 80% eksporditakse Soome ja Rootsi.