Värsked tööpakkumised

Lehekandja PAIKUSE piirkonda

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 431939

Tööpakkumise number

431939

Töö kirjeldus

Lehekandja töö määratud piirkonnas, tööpiirkond on Paikuse: Ojakalda, Põllu Tamme, Paide mnt., Västriku, Pääsukese, Kalda tee.

Lehepakid viiakse varahommikul kandepiirkonda tugikasti, kandja läheb kodust otse piirkonda. Kaugemalt tulijatel võiks olla autokasutusvõimalus, sest bussid veel ei liigu.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meile, kui:
•Sul on olemas kohusetunne, kiirus, täpsus, hea orienteerumisvõime ning hea füüsiline vorm
•armastad vara tõusta
•vajad OSALISE ajaga tööd
•vajad lisateenimise võimalust
•oled vähemalt 18-aastane

Soovitavalt elad vaba piirkonna lähistel.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
•tunnitasu 3.80 euro + reklaamikande tasud.
•tööaega varahommikul kell 4.00 kuni 7.00 vahemikus (vajadusel (reklaamikanne, hilinemine) ka kauem), kuuel päeval nädalas (E-L). Paikuse piirkonna orjenteervu tööaeg 2,3h.
•töövahendeid

Lisainfo

Eelistame kandidaate kes elavad pakutavates piirkondades.

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. august 2016
Kuulutus sisestati:
18. juuli 2016
Brutopalk:
Alates 3.8 EUR tunnis

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.