Värsked tööpakkumised

Lehekandja MUSTAMÄEL E. Vilde tee ümbruses

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 364912

Tööpakkumise number

364912

Firma nimi peidetud Lehekandja MUSTAMÄEL E. Vilde tee ümbruses

Töö kirjeldus

Ajakirjandusväljaannete ja muude postitusmaterjalide JALGSI kojukanne NÕMMEL Järve Selveri ümbruses.

Nõudmised kandidaadile

Sobid meile, kui:
• ELAD KINDLASTI KA ISE NÕMMEL
• oled aktiivne ja liikuv
• armastad vara tõusta
• vajad OSALISE ajaga tööd
• vajad lisateenimise võimalust
• ei karda koeri
• oled vähemalt 18-aastane

Ettevõte pakub

Pakume Sulle
• põhipalka 3,40 euro tund + reklaamikande tasud
• orienteeruvat tööaega 2,5 tundi päevas varahommikul ajavahemikus kella 04:00-st kuni 7.00-ni, kuuel päeval nädalas (E-L)
• töövahendeid

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
15. detsember 2014
Brutopalk:
Alates 3.8 EUR tunnis

Express Post AS on alates 1997. aastast tegutsev Eesti Meedia ja Ekspress Grupi tütarettevõte, mis tegeleb ajakirjandusväljaannete tellimuste vastuvõtmise, andmebaaside halduse ja varahommikuse kojukandega.