Värsked tööpakkumised

Leedu ja läti keelte tõlkijad

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360198

Tööpakkumise number

360198

Töö kirjeldus

Kirjalikud või suulised tõlked

Nõudmised kandidaadile

Filoloogiline kõrgharidus
Töökeelte perfektne oskus C1-C2 tasemel
Korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

Lepinguline töö osalise koormusega.

Lisainfo

Soovitav oleks FIE staatus või võimalus esitada arveid juriidilise isikuna.

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
8. november 2014
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2014

Pikaajaliste kogemustega Tõlkebüroo Dialoog on osutanud professionaalset tõlketeenust juba alates 1989. aastast ja töötab Tallinnas, Tartus ja Narvas.
Meie eesmärk on pakkuda kvaliteetseid erialaseid tõlkeid kõigist Euroopas enam levinud keeltest ja keeltesse. Peamised töökeeled on eesti, inglise, vene, saksa, soome, rootsi, leedu ja läti keel, samuti tõlgime norra, taani, prantsuse, hispaania, itaalia, jaapani, hollandi, portugali, ukraina, ungari, poola, tšehhi, gruusia, armeenia, bulgaaria jt. keeltest ja keeltesse.
Pakume nii kirjalikke, suulisi kui referatiivseid tõlkeid, lisaks ka tehnilist korrektuuri, keelelist toimetamist ning kujundus- ja küljendustöid. Oleme spetsialiseerunud peamiselt juriidilistele, tehnilistele, majandus-, psühholoogia- ja meditsiinialastele tõlgetele. Suure osa tõlkebüroo tööst hõlmavad mitmesuguste dokumentide, artiklite, brošüüride, kataloogide ja ametikirjade tõlked.