Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #628227

Lebus tänavatoit otsib taga kadunud kokka!

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ülesandeks on suhelda klientidega ja valmistada suurepärast toitu.
- Oskuslik klienditeenindus
- Suurepärast burgerite, wrappide ja praadide valmistamine
- Tööaeg on vahetustega ja graafiku alusel ehk "pikk ja lühike nädal".

Nõudmised kandidaadile

Nõuame Sinult vaid, et peaksid lugu paindlikust töögraafikust ning väärtuslikust tööajast. Kui oskad ajada natuke huvitavat juttu ja omapeaga valmis meisterda vinge burgeri.

- Täpne, aus ja kohusetundlik
- Kasuks tuleb varasem kogemus klienditeeninduses või köögis
- Kirglik toiduvalmistaja
- Positiivse ellusuhtumisega
- Soovid anda oma panuse arengusse

Ettevõte pakub

- Kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
- Nooruslikku ja toetavat meeskonda
- Konkurentsivõimelist töötasu
- Motivatsioonipakett
- Väljaõpe kohapeal

Lisainfo

Lisainfo:
53002382

Tööpakkumise number
#628227

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline (töö on vahetustega)
Brutopalk: Alates 5 €/tunnis
Kuulutus aegub:
18. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
19. november 2019

Astri Buffet OÜ on toitlustusettevõte, mis osutab toitlustusteenuseid Tartu, Narva ja Pärnu linnas asuvates suurimates kaubanduskeskustes.
Meie toidukohtadeks/kaubamärkideks on Kohvik Nobel ja kiirtoitlustuskoht Le Bus Tartus Lõunakeskuses, A´la carte Nobel, Ristorante Astriano, Astri Buffet ja New York Cafe Astri Keskuses Narvas ning Astri Buffet pagari – ja kondiitriäri Fama Keskuses, kus pakume klientidele oma Narva kulinaaria- ja kondiitritsehhi valmistatavat toodangut.
Pärnu Keskuses oleme avanud Astri Bistroo.

Vaata rohkem