Värsked tööpakkumised

Lavade ja telkide paigaldaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420385

Tööpakkumise number

420385

Töö kirjeldus

Pakume tööd lavade ja telkide paigaldajatele üle Eesti.
Tööülesanneteks on:
- lavade ja telkide komplekteerimine
- lavade, telkide, telling platvormide ja muu renditava inventari paigaldus
- tööpäevade pikkus ei ole 08.00-17.00, vaid vastavalt vajadusele

Nõudmised kandidaadile

Varasem kokkupuude lavade, telkide ja tellingutega
Kohusetundlik, töökas, aus, hea suhtlemisoskusega
Füüsiline vastupidavus
Hea pingetaluvus

Kasuks tuleb:
Isikliku auto kasutamise võimalus
Erinevate juhilubade olemasolu
B-kategooria juhiload

Ettevõte pakub

- Kindlat töökohta
- Motiveerivat töötasu
- Õppimis- ja arenemisvõimalusi
- Huvitavat, põnevat ja vaheldusrikast tööd üle Eesti (ka naabermaades)

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
25. mai 2016
Kuulutus sisestati:
26. aprill 2016

Olamer OÜ on aastast 2007 tegutsev ettevõte, mis pakub laiaulatuslikku ja kvaliteetset lavarenditeenust, mis hõlmab endas mitmetes suurustes staatilisi trassing- ja tellinglavasid. Lisaks pakume veel erinevate üritustega seotud teenuseid, alates telkide ja mööbli rendist, lõpetades kõiksuguste ürituste korraldamisega. Tegeleme ka tellingute ja tööplatvormide rentimisega koos montaaži ja demontaažiga.