Värsked tööpakkumised

Läti, vene ja eesti keelt valdav telefoniküsitleja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 227998

Tööpakkumise number

227998

Töö kirjeldus

• Pakume pidevat telefoniküsitlustööd eesti- ja venekeelsete intervjuude läbi viimisel õhtusel ajal kl 17.00-21.00 ning osalust lätikeelsetes erinevates uuringutes;
• tavapärane tööaeg õhtuti kl 17.00-21.00;
• paindlik töögraafik vastavalt intervjueerija soovile;
• intervjuude põhine töötasu;
• sobivusel lisaks tõlketööd läti-inglise ja läti-vene suunal.

Nõudmised kandidaadile

• väga hea läti, eesti ja vene keele (soovitavalt läti k emakeelena) valdamine teksti lugemise ja suhtluse tasemel
• positiivne hoiak, aktiivsus
• täpsus, korrektsus
• hea suhtlemisoskus
• meeldiv hääl ja hea diktsioon
• arvutioskus tavakasutaja tasemel
• eelistatavalt inglise keele oskus

Ettevõte pakub

• koolitust ja väljaõpet intervjuude läbi viimiseks;
• väga heal tasemel kaasaegset töökeskkonda TNS Emori telefoniküsitluskeskuses;
• sõbralikku õhkkonda ja igakülgset toetust;
• korralikku lisateenistusvõimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
31. mai 2011
Kuulutus sisestati:
12. mai 2011
Lisainfo palga kohta:
Tasu on intervjuude põhine

AS Emor on 20-aastase eduka tegutsemiskogemusega Eesti ja Baltimaade juhtiv uuringute- ja konsultatsioonide firma. TNS uuringufirmade gruppi kuuluvas rahvusvahelises ettevõttes töötab tänasel päeval 75 mitmekülgse kogemustepagasi ja professionaalsete teadmistega uuringuspetsialisti ning 150 küsitlustööd läbi viivat inimest üle Eesti.
Telefoniküsitlused toimuvad Emori uues ja kaasaegses telefoniküsitluskeskuses Tammsaare Ärikeskuses.