Värsked tööpakkumised

Lastelinna instruktor (0,5 kohta)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 235507

Tööpakkumise number

235507

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda rõõmsameelset inimest, kellele meeldib tegeleda lastega ning peab lugu heast klienditeenindusest. Sinu ülesandeks saab olema
Lastelinna igapäevatöös osalemine, laste instrueerimine, sünnipäevapidude läbiviimine, informatsiooni jagamine jms.

Nõudmised kandidaadile

hea suhtlemisoskus, korrektsus ja viisakus
kohusetundlikkus ja ausus
positiivne ellusuhtumine
probleemide lahendamise oskus
sõbralikkus ja teenindusvalmidus
soov tegeleda lastega
tehniline taiplikkus
väga hea eesti keele oskus
valmisolek töötada graafiku alusel

Ettevõte pakub

sõbralikku meeskonda
uusi kogemusi
vahetustega tööd

Lisainfo

Pakume tööd poole kohaga. Töö on graafiku alusel, sageli nädalavahetustel. Sobib hästi ka üliõpilasele.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
osaline tööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. august 2011
Kuulutus sisestati:
5. august 2011

Lõunakeskuse Lastelinn on mõeldud suurtele ja väikestele mõnusaks ajaveetmise kohaks kui ka laste liiklusalase kasvatuse arendamiseks koolitajate ja teiste
spetsialistide käe all. Siin saab laps reaalse kogemuse liikluses osalemisest sõiduvahendiga. Lastelinna on rajatud liiklusskeem koos erinevate
sõidusuundadega, fooriga ja liiklusmärkidega.