Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669033

Lastekaitse vanemspetsialist (lapsehoolduspuhkusel oleva ametniku asendamise ajaks)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • abivajajate nõustamine nende sotsiaalsetest õigustest ja abistamise võimalustest

  • vaidluste lahendamine ja juhtumite menetlemine

  • kodukülastuste läbiviimine

  • lapsesse puutuvate vaidluste lahendamisele kaasaaitamine

  • arvamuste ja avalduste koostamine ja esitamine kohtule ning kohaliku
    omavalitsuse esindamine kohtus

  • isikutoimikute koostamine, täiendamine ja registreerimine

  • võrgustiku- ja koostöö korraldamine hariduse-, tervishoiu-, korrakaitse- ja hoolekandeasutustega.

Ootused kandidaadile

  • sotsiaaltööalane kõrgharidus

  • eesti keele oskus C1 tasemel, vene keele oskus B2 tasemel

  • väga hea arvuti kasutamise oskus

  • kohaliku omavalitsuse korraldust ja sotsiaalhoolekannet reguleerivate aktide tundmine ning nende kasutamisoskus

  • võimet ja tahet töötada pingeolukorras ning kohaneda kiiresti muutuvates
    tingimustes.

Ettevõte pakub

  • sõbralikku ja toetavat kollektiivi

  • arendavat ja mitmekülgset tööd

  • enesetäiendus- ja koolitusvõimalusi

  • hubast töökeskkonda uues kontorihoones

  • kaasaegseid ja paindlikke töötingimusi

  • 35 kalendripäeva puhkust.

Tööpakkumise number
#669033

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
22. september 2020

Tallinna Linnavalitsuse koosseisus on 23 ametiasutust. Tallinna linna ametiasutuste tööpakkumisi on võimalik otsida ka Tallinna veebilehelt aadressil http://www.tallinn.ee

Vaata rohkem