Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #641623
Kaugtöö võimalus

Lastekaitse talituse juhataja

Tallinn, Harjumaa , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

- lastekaitse talituse igapäevatöö juhtimine ja koordineerimine
- valdkonna ennetus ja arendustegevuse koordineerimine
- lastekaitse hoolekande valdkonda kuuluvate küsimuste lahendamise korraldamine
- töötajate ja klientide nõustamine ning teabe jagamine
- kohtule arvamuste koostamine ja eestkosteasutuse esindamine kohtus

Ootused kandidaadile

- magistrikraad, soovitavalt sotsiaaltöö või lastekaitse erialal
- varasem töökogemus lastekaitse valdkonnas
- väga hea eesti keele oskus, hea vene ja inglise keele oskus
- väga hea suuline ja kirjalik väljendusoskus, analüüsivõime
- eetilisus ja tolerantsus, empaatiavõime, stressitaluvus
- vastavus ATS § 14 § 15 nõuetele

Ettevõte pakub

- tööalaseid väljakutseid ja toetavat kollektiivi
- enesetäiendus- ja koolitusvõimalusi
- hubast töökeskkonda äsja valminud kontorihoones
- kaasaegseid ja paindlikke töötingimusi
- 35 kalendripäeva puhkust

Tööpakkumise number
#641623

Tallinn, Harjumaa, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
ametnik
Kuulutus aegub:
20. märts 2020
Kuulutus sisestati:
25. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

Tallinna Linnavalitsuse koosseisus on 23 ametiasutust.
Mustamäe Linnaosa on tempokalt arenev piirkond: https://www.tallinn.ee/est/mustamae/Mustamae-Linnaosa-Valitsus

Vaata rohkem