Värsked tööpakkumised

Lasteaiaõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358147

Tööpakkumise number

358147

Töö kirjeldus

Alushariduse õpetaja, kes tegeleb laste õppe-ja kasvatustööga, dokumenteerib seda. Teeb koostööd kolleegidega ja lastevanematega. Vastutab laste eakohase arendamise eest, luues selleks sobivad tingimused.

Nõudmised kandidaadile

Soovitavalt vastab õpetaja kvalifikatsiooninõuetele. Soovib seda vastutusrikast tööd teha. On sõbralik, kohusetundlik, koostööaldis ja teeb oma tööd hästi.

Pakume tööd 3.-4.a. laste rühmas 1,0 koormusega, loovas, avatud toimekas, väikses kollektiivis.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. november 2014
Kuulutus sisestati:
3. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 680 kuni 800 EUR kuus

Tallinna Mutionu Lasteaed (Mehaanika 17) 0n 4-ja rühmaline lasteaed 3-7.a. lastele. Lasteaed alustas tööd 1961.aastal.