Värsked tööpakkumised

Lasteaiaõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 398794

Tööpakkumise number

398794

Töö kirjeldus

Ootame rühma rõõmsameelset kvalifikatsioonile vastavat õpetajat.
Töökoormus 1,0 ametikohta.

Tööülesanded
•Õppe- ja kasvatustöö planeerimine, läbiviimine
•Laste turvalisuse tagamine
•Dokumentatsiooni täitmine
•Koostöö erinevate huvigruppidega (lapsevanemad, töökaaslased jt)

Nõudmised kandidaadile

Kvalifikatsiooninõuetele vastavus.
Tervisetõendi olemasolu.

Asume kesklinnas Keskturu ja Stockmanni vahel. Hea ligipääs töökohale (bussid, trammid).

Töötajale pakume koolitusi, enesearendamise võimalust.
Rõõmsameelset kolletkiivi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. november 2015
Kuulutus sisestati:
12. oktoober 2015
Brutopalk:
Alates 680 kuni 800 EUR kuus

Tallinna Mardi Lasteaed on lastevanemate poolt hinnatud, usalduse võitnud lastesõbralik kodusoe lasteaed. Iga-aastased rahulolu küsitlused on näidanud lastevanemate kõrget rahulolu õppe- ja kasvatustegevuse korraldusega.
Lasteaias töötavad. Lasteaias töötab kvalifitseeritud, stabiilne ja professionaalne personal, kes omab kõrget motivatsiooni.