https://www.cvkeskus.ee/387186

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Lasteaiaõpetaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 387186

Tööpakkumise number

387186

Töö kirjeldus

Lasteaiarühma töö korraldamine, õppetegevuste läbiviimine, kasvu-ja õpikeskkonna kujundamine, lastevanematega suhtlemine.


Nõudmised kandidaadile

Soov lastega töötada, hea suhtlemisoskus, rõõmus meel ja algatusvõime. Valmidus teha meeskonnatööd. Väga hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas. Haridus ja kvalifikatsioon võivad olla omandamisel.


Ettevõte pakub

Täiskoormusega tööd teotahtelises ja sõbralikus kollektiivis. Kaasaegset töökeskkonda, häid töötingimusi. Enesetäiendamise ja -arendamisvõimalusi. Professionaalset tööalast tuge.


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. august 2015
Kuulutus sisestati:
6. juuli 2015
Brutopalk:
800 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tallinna Lasteaed Kraavikrõll on Nõmme mändide all asuv väike, hubane lasteaed. Lasteaiahoonet ümbritseb haljastatud õueala, kus igal rühmal on oma mänguväljak. Lähedal asub Pääsküla raba ja parkmets. Lasteaias on avatud 7 rühma, nendest üks on sõimerühm, üks tasandusrühm, üks vene õppekeelega rühm ja neli aiarühma. Igas rühmas töötab lastega kaks õpetajat ja õpetajaabi, muusikategevused toimuvad muusikaõpetaja käe all ning liikumistegevusi juhendab liikumisõpetaja. Tasandusrühma lastega töötab logopeed, kes nõustab ka teisi lasteaia vanemaid, kelle lapsed vajavad logopeedilist abi.