Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274633

Lasteaiaõpetaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö planeerimine ja õppetegeluste korraldamine rühmas.

Ootused kandidaadile

Erialane pedagoogiline kõrg-või keskeriharidus.

Ettevõte pakub

- arengu-ja koolitusvõimalusi
- aktiivset eneseteostust
- sõbralikku kollektiivi
- töötasu vastavalt kvalifikatsioonile

Lisainfo

Konkurss lasteaiaõpetaja (1,0 ja 1,0) ametikohtade täitmiseks.
Avaldus, CV ning kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata aadressil Kose mnt 36, Lehtmetsa küla, Anija vald, Harjumaa, 74307

Tööpakkumise number
#274633