Värsked tööpakkumised

Lasteaiaõpetaja abi / помощник воспитателя в д/саду

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 613842

Tööpakkumise number

613842

Töö kirjeldus

Õpetaja abistamine õppe-kasvatustegevuse läbiviimisel.
Rühmaruumi korrashoid vastavalt sanitaarnormidele ja –nõudmistele.
Laste abistamine riietumisel, söömisel, jt. päevarežiimi toimingute juures.
Toidu toomine ja serveerimine.

В трудовые обязанности входит поддержание чистоты в помещении группы, сервировка еды для детей, поддержка ребёнка в процессе кормления, одевания, на прогулке и во время занятий, активное сотрудничество с учителем.

Nõudmised kandidaadile

Tööle ootame õpetaja abi, kes omab keskharidust ja eesti keele oskust A2 - C2, on positiivse ja rõõmsameelse ellusuhtumisega.
Vajalik kehtiv tervisetõend.
Haridust tõendavad dokumendid, CV ja avalduse palume saata aadressile: info(at)suurpae.edu.ee.

Для приёма на работу нужна 1) справка о здоровье; 2) документ, подтверждающий, что пройдено обучение "Гигиена питания" (https://www.koolitusveeb.ee/ru/); 3) CV; 4) документ об образовании; 5) документ, подтверждающий знание эстонского языка на A2 (algtase).

Pakume omalt poolt sõbralikku ja avatud kollektiivi, kaasaegseid töötingimusi, puhkus suveajal (28 kp)

Со своей стороны предлагаем поддержку дружного коллектива, отпуск 28 дней в летний период, современные условия работы в красивых помещениях детского сада.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
19. september 2019
Kuulutus sisestati:
21. august 2019
Brutopalk:
Alates 610 kuni 665 EUR kuus

Tallinna Suur-Pae Lasteaed on koolieelsetele lastele hoidu ja alusharidust võimaldav 12-rühmaline munitsipaalõppeasutus Tallinna Lasnamäe linnaosas (vene õppekeelega asutus)