Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #824569

Lasteaia kokk

CVKeskus.ee klient
Rae, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • peakoka juhendamisel osaleda toitlustamise korraldamisel;

  • valmistad menüüjärgsed toidud igal tööpäeval kolmeks toidukorraks (hommikusöök, lõuna, oode);

Ootused kandidaadile

  • erialane ettevalmistus ja töökogemus;

  • eesti keele oskus;

  • keelekorrektne suhtlemis- ja väljendusoskus;

  • valmisolek meeskonnatööks;

  • naudid toiduvalmistamist ja teed seda kirega;

Ettevõte pakub

  • kaasaegset ja arendavat töökeskkonda;

  • rõõmsameelseid ja sõbralikke kolleege;

  • tänulikke lapsi;

  • meeleolukaid ühisüritusi;

  • mitmekülgseid enesearendamise võimalusi;

  • kindlat sissetulekut;

  • sportimise võimalust;

Tööpakkumise number
#824569