Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #674155

Laste mänguväljakute paigaldaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui tunned huvi laste mänguväljakute paigaldamise ja hooldustööde vastu (nii sise- kui välitingimustes), oled oodatud kandideerima. Varasem ehitusalane töökogemus tuleb kasuks, kuid spetsiifilisem väljaõpe toimub kohapeal.

Töö iseloom eeldab  lähetusi nii Eestis kui Balti- ja Skandinaavia riikides.

Ootused kandidaadile

Hindame kõrgelt iseseisvat töö oskust, kiirust, kohusetundlikkust, täpsust ja meeskonnnatööd väärtustavaid kandidaate, kellele saame loota ka kriitilisemates olukordades.

Kasuks tuleb ka mõne võõrkeele oskus ning suhtlemisvalmidus meie klientide ja koostööpartneritega.

Pakume põnevaid väljakutseid, enesearengu ja - karjäärivõimalusi, konkurentsivõimelist töötasu ja paindlikke tööaegasid. Sobilikud kandidaadid saavad tööle asuda koheselt.

Tööpakkumise number
#674155

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 1300 €/kuus
Kuulutus aegub:
11. november 2020
Kuulutus sisestati:
29. oktoober 2020

Laste mänguväljakute ja meelelahutustatraktsioonide rent, müük ja hooldus.

Vaata rohkem