Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #550228

Lasnamäe kaupluse kaubapaigutaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtmine ja kontroll
Kauba paigutamine ja ladustamine

Ootused kandidaadile

soov teha füüsilist tööd

Kutsume Sind tööle Eesti suurimasse ehitus- ja aiakaupadega tegelevasse jaekaubandusketti, millega kaasnevad võimalused omandada väärtuslikke töökogemusi ja täiendada teadmisi. Võimalik töötada ka osalise tööajaga.

Lisainfo

Võimalik töötada osalise või täistööajaga, sobib ka kooliõpilastele.

Tööpakkumise number
#550228

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
6. september 2018
Kuulutus sisestati:
8. august 2018

Bauhof on Eesti suurim ehitus-ja aiakaupade jaekett, millel on Eestis 13 kauplust ning sektori suurim e-pood. Meie ühisteks väärtusteks on rõõmsameelsus, nutikus ja julgus.

Vaata rohkem