Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #657964

Lasertöötluspingi (DURMA) operaator

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töö kirjeldus:

  • Tehnilise dokumentatsiooni, jooniste lugemine ja selle alusel detailide valmistamine
  • masinaehituse, tööpõhimõtete ning kasutatavate materjalide tundmine;
  • tööpingi juhtimisprogrammi kasutamine;
  • lihtsamate parameetrite muutmine ja veateadete tundmine;
  • Kasutatavate lisaseadmete, tööriistade, ülesseadmis- ja kinnitusrakiste kasutamine ning hooldamine;
  • Joon- ja nurkmõõteriistade kasutamine;
  • Tööriistade valimine lähtuvalt pinnast ning tööriistade teritamine;
  • Tõsteseadmete kasutamine;

Nõudmised kandidaadile

Sa oled sobiv kandidaat kui

  • Oled tehnikaalaste teadmiste ja tehnilise taibuga;
  • Sul on lehetöötluspingi operaatori kutse või seda toetav erialane töökogemus;
  • Oskad lugeda tehnilisi jooniseid;
  • Sul on kas vene või eesti keele oskus;
  • Oled täpne, järjekindel ning kohusetundlik;

Ettevõte pakub

Meie pakume Sulle:

  • Vaheldusrikast tööd rahvusvahelises ettevõttes
  • Võimalust õppida ja areneda, ennast täiendada
  • Eneseteostusvõimalust ja toetavat meeskonda
  • Tööandjapoolset tasuta transporti suunal Saue-Tallinn ja Saue-Paldiski

Tööpakkumise number
#657964

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. august 2020
Kuulutus sisestati:
8. juuli 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem