Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #658403

Lapsehoidja

CVKeskus.ee klient
Saue, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kui otsid põnevat, südant soojendavat tööd ja kokkuhoidvat kollektiivi, siis ootame Sind kandideerima Triibu & Liine päevahoidu.

Tööle asumise aeg esimesel võimalusel.

Kasvataja/lapsehoidja peamised tööülesanded:

  • toetada ja suunata lapsi õppetegevuse, mängimise ja õueskäimise juures
  • vaimselt ja emotsionaalselt turvalise ja heaolu ning loovust toetava keskkonna loomine
  • koostöö ja suhtlemine lastevanematega ning kolleegidega
  • rühmaruumi korrashoid
  • aidata kaasa päevahoidu arendustegevusele

Nõudmised kandidaadile

Oled see, kellele usaldame töö, kui Sul on:

  • soov ja oskus töötada väikeste lastega
  • vähemalt keskharidus
  • hea eesti keele oskus
  • positiivne ellusuhtumine
  • hea koostöövõime
  • rõõmsameelsus ja aktiivsus

Ettevõte pakub

Pakume:

  • täistööaega 4 päeva nädalas ajavahemikus E-R ehk üks lisa vaba päev nädalas
  • puhkust 31 päeva aastas (soovi korral suvel)
  • sõbralikku ja kokkuhoidvat kollektiivi
  • kollektiivseid ühisüritusi
  • paindlikku töögraafikut

Tööaadress: Harku tee 1, Hüüru küla, Saue vald
Lisainfo: telefonil +372 53422104

Tööpakkumise number
#658403

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 880 - 1000 €/kuus
Kuulutus aegub:
8. august 2020
Kuulutus sisestati:
10. juuli 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

You are applying to:
Lapsehoidja