Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #626352

Laotöötaja/kvaliteedikontroll

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

sae- ja höövelmaterjali vastuvõtt laoplatsil; vastuvõetava materjali esmane kvaliteedikontroll; pakkide mahalaadimise organiseerimine ja korraldamine (aluspuud, õiged taskud, autojuhtide juhendamine territooriumil); ostumaterjali laadimisplatsi korrashoid ning inventuurides ja kontrollides osalemine.

Nõudmised kandidaadile

  • sul on vähemalt keskharidus
  • omad teadmisi ja oskad iseseisvalt hinnata sae- ja höövelmaterjali kvaliteeti
  • oled hea suhtleja ning valdad eesti keelt vabalt nii kõnes kui kirjas, vene keelt kõnes ja kasuks tuleb inglise keele oskus
  • oskad töötada Windows operatsioonisüsteemiga ning tööks vajalike rakendusprogrammidega
  • oled analüütilise mõtlemisvõimega ning korrektne ja täpne
  • oled valmis töötama nii iseseisvalt kui ka meeskonnas
  • oled valmis töötama välitingimustes

kaasaegset töökeskkonda, motiveerivat palgasüsteemi (lisaks spordikompensatsiooni), tööriietust ja isikukaitsevahendeid, täiendkoolitusi tööks vajalike oskuste arendamiseks, professionaalseid töövahendeid, organiseeritud toitlustust (mis on osaliselt kompenseeritud), sõbralikku ja toetavat kollektiivi.

Tööpakkumise number
#626352

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2019
Kuulutus sisestati:
7. november 2019

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem