Värsked tööpakkumised

Laotöötaja/komplekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 239893

Tööpakkumise number

239893

Töö kirjeldus

töö seisneb kaupade käsitlemises: kaupade kontrollimine, komplekteerimine, väljastamiseks ettevalmistamine

Nõudmised kandidaadile

Töö eeldab korrektsust, täpsust, head füüsilist vastupidavust.
Nõutav eelnev laotöö kogemus, kasuks tuleb tõstukijuhi luba ja töökogemus kaupade riiuldamisel.

Pakume tööd kaasaegses laokompleksis, tegusat ja mõnusat meeskonda, konkurentsivõimelist töötasu, väljaõpet kohapeal, arenguvõimalusi ettevõttes

Lisainfo

töö on vahetustega
korraldatud on bussitransport linna suunal kõikidesse vahetustesse
kohapeal söökla ja ka saun

NB: Tagasiside konkursi tulemustest anname vaid lõppvooru jõudnud kandidaatidele.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2011
Kuulutus sisestati:
20. september 2011

Smarten Logistics kuulub Eesti juhtivate logistikateenuseid osutavate ettevõtete hulka. Meie eesmärk on pakkuda klientidele nende äri vajadustest lähtuvaid
logistikalahendusi.