Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628988

LAOTÖÖTAJA, Transmark Peetri terminali

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Järgmise veopäeva kaupade sorteerimine ja kokkutõstmine
  • Kaupade väljastus veoringidele
  • Tööaeg esmaspäevast reedeni 01:00- 9:00

Nõudmised kandidaadile

  • Hea füüsiline vorm
  • Kohusetundlikkus ja täpsus
  • Hea pingetaluvus
  • Eesti ja vene keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

  • Stabiilset tööd
  • Kindlat sissetulekut
  • Sõbralikku töökollektiivi
  • Kohene tööle asumise võimalus

Otsime seoses töömahtude suurenemisega Tallinna Peetri terminali laotöötajat.

Lisainformatsioon telefonil: Erkki 56 492 600

Tööpakkumise number
#628988

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
24. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
25. november 2019

Transmark OÜ on 1996-ndal aastal tegevust alustanud Eesti erakapitalile rajatud ettevõte, mis osutab riigisiseseid transporditeenuseid ja kauba ladustamise teenust.
Pakume oma klientidele paindliku korje- ja jaotusteenust Tallinnas, Tartus ja Kuressaares. Lisaks pakume ka ladustamise teenust.

Vaata rohkem