Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #751108

Laotöötaja - tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

* Kaupade komplekteerimine
* Kaupade ladustamine ja sorteerimine
* Tõstetööde teostamine laohoones ja territooriumil
* Lao korrashoid
* Töökoht asub Tartus

Ootused kandidaadile

* Vajalik on eelnev töökogemus laotöödel

* Töötahe ja kõrge enesedistsipliin
* Initsiatiivikus ja valmisolek töötada meeskonnas
* Oskus planeerida oma aega ja pidada kinni tähtaegadest
* Tõstukijuhi load ja eelnev töökogemus tõstukitega
* Eesti keele oskus suhtlustasandil

Ettevõte pakub

* Väike kokkuhoidev kollektiiv
* Turvaline ja tubakavaba töökeskkond
* Head töötingimused ja kaasaegne tehnika
* Uued tööriided
* Kohv/tee ettevõtte poolt
* Ühisüritused
* SportID teenus sportimiseks

Lisainfo

Nädalavahetused vabad !

Tööpakkumise number
#751108