Laotöötaja-tõstukijuht
Tööpakkumise number #814468

5

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • Sissetulevate kaupade mahalaadimine, kontroll ja ladustamine;

  • Ladustamiskorra järgimine ja lao korrashoid;

  • Tootmise teenindamine vajaliku kaubaga;

  • Valmistoodangu komplekteerimine ja väljastamine;

  • Inventuuridel osalemine.

Ootused kandidaadile

  • Tõstukiga töötamise oskus

  • Arvutioskus

  • Vene keele oskus on soovitatav

Ettevõte pakub

  • Bussitransporti, vajadusel transpordikulude hüvitamist;

  • 13.palka (aastapreemiat);

  • Sooja ja puhast töökeskkonda 2016.aastal valminud tootmishoones;

  • Võimalust kasutada massaaži, taastusravi või endale sobivat sportimisviisi ettevõtte kulul;

  • Võimalust kasutada ettevõtte poolt pakutavat kohapealset toitlustust (lõuna osaliselt kompenseeritud, 24/7 kasutamiseks toiduautomaat);

  • Võimalust kasutada ettevõtte koostööpartnerite poolt pakutavaid soodustusi.

Tööpakkumise number
#814468

Info

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline või vabakutseline (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
20. september 2022
Laotöötaja-tõstukijuht Laotöötaja-tõstukijuht

Kohila Vineer OÜ

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
TÕSTUKIJUHT (SÜGAVKÜLM) Coop Eesti Keskühistu
Alates 1360 €/kuus
TÕSTUKIJUHT (SÜGAVKÜLM) Coop Eesti Keskühistu • Eesti
Eesti
TÕSTUKIJUHT Fors MW AS
1100 - 1400 €/kuus
TÕSTUKIJUHT Fors MW AS • Harjumaa
Saue
Підходить і для українців
TÕSTUKIJUHT Saku Õlletehase AS
1250 - 1500 €/kuus
TÕSTUKIJUHT Saku Õlletehase AS • Raplamaa
Raplamaa
TÕSTUKIJUHT Saku Õlletehase AS • Harjumaa
Harjumaa
TÕSTUKIJUHT/LAOTÖÖTAJA Rapla Metall
TÕSTUKIJUHT/LAOTÖÖTAJA Rapla Metall • Raplamaa
Raplamaa
Vaatan kõiki