Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #804320

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sellel ametikohal saad:

  • Hoolitseda selle eest, et pakitud valmistoodang jõuab liinilt õigeaegselt külmlattu.
  • Panustada kõrgete kvaliteedi- ja hügieeninõuete täitmisse.
  • Hoida korras oma töökohta, et töö sujuks hästi.

Ootused kandidaadile

Sellel ametikohal saadab sind edu, kui:

  • Oled hoolas, sõbralik ja kohusetundlik.
  • Naudid meeskonnatööd ja graafiku alusel töötamist.

Ettevõte pakub

Pakume sulle:

  • Kõrgemat tasu ööajal töötamisel.
  • Sooja ja sõbralikku ettevõttekultuuri, kus tunned end alati koduselt.
  • Töökohta, kus arendad oma oskusi, tehes sisukat ja tänuväärset tööd.
  • Tervise edendamise võimalust oma soovidele läbi Stebby süsteemi.
  • Täiendavat talvepuhkust, et saaksid veeta aega lähedastega.
  • Väljaõpe, töövahendid ja -riided on meie poolt, et saaksid muretult keskenduda tööle.

Tööpakkumise number
#804320

Info

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
26. august 2022
Kuulutus sisestati:
9. august 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Laotöötaja