Laotöötaja
Tööpakkumise number #803855

Laotöötaja

Enics Estonia
Tartumaa
Soovin kandideerida
Ole esimese 10 kandideerija seas!
Link kopeeritud
Tööpakkumine aegub 22 päeva pärast.

Töö kirjeldus

KAUBAVASTUVÕTJA (Elva)
Peamised ülesanded: Kaupade vastuvõtmine, lahtipakkimine ja süsteemi sisestamine. Saad õppida virnastajat kasutama.
Tööaeg: Öövahetused puuduvad, pühapäevad vabad, tööpäeva pikkus 12 tundi.
Mida sinult ootame: Teotahet ja süsteemsust. Sulle meeldib tempokas töö ja hea seltskond

VÄLJASTAJA (Elva)
Peamised ülesanded: Toodete pakkimine, dokumentide vormistamine
Tööaeg: Öövahetused puuduvad. 4 päeva tööl, 4 päeva vaba tsükkel, tööpäeva pikkus 12 tundi
Mida sinult ootame: Teotahet ja süsteemsust. Arvuti kasutamise oskust

TRANSPORDITÖÖTAJA (Elva)
Peamised ülesanded: Kaupade vastuvõtt, kaupade riiuldamine ja kontrollimine.
Kasuks tuleb: Tõstuki ja virnastaja kasutamise kogemus.
Tööaeg: Öövahetused puuduvad. 4 päeva tööl, 4 päeva vaba tsükkel, tööpäeva pikkus 12 tundi
Mida sinult ootame: Täpsust, kiirust, tõstuki kasutamise oskust

KOMPLEKTEERIJA (Elva)
Peamised ülesanded: Komponentide väljastamine tootmisele, tootmisorderite alusel
Tööaeg: Öövahetustega. 2 päevavahetust, 2 öövahetust ja 4 vaba päeva tsükkel. Tööpäeva pikkus 12 tundi
Mida sinult ootame: Teotahet ja süsteemsust. Sulle meeldib tempokas töö ja hea seltskond

LAOTÖÖTAJA (Kambja, Soinaste küla)
Peamised ülesanded: Komplekteerimine, kauba vastuvõtt
Kasuks tuleb: Tõstuki ja virnastaja kasutamise kogemus
Mida sinult ootame: Teotahet ja süsteemsust. Sulle meeldib töö väikeses ja kokkuhoidvas meeskonnas

Ootused kandidaadile

Teotahet
Oled kohusetundlik
Positiivset ellusuhtumist ja meeskonnatööoskust

Töökohal täielikku väljaõpet, juhendamist oma ala parimatelt spetsialistidelt
Toetavat meeskonda
Ettevõtte soodustusi (nt: sporditoetused, ujumine, lapse koolimineku toetus)

Tööpakkumise number
#803855

Info

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
30. august 2022
Kuulutus sisestati:
6. august 2022
Laotöötaja Laotöötaja

Enics on tootmisettevõte, mis aitab luua tulevikku. Meie kliendid on rahvusvahelised ettevõtted, mis aitavad muuta maailma - päästa elusid haiglates, transportida inimesi suurlinnades, rajada lifte uutesse kõrgustesse, tagada turvalisust lennunduses ja palju muud. Kui Sina tahad olla osake maailmale positiivse mõju loomisest, siis ootame Sind meie meeskonda!

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

4 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE Wentos OÜ
Alates 1200 €/kuus
4 p. tagasi
TOOTMISTÖÖLINE Wentos OÜ • Tartumaa
Tartumaa
UUS
19 tundi tagasi
CNC KANGALÕIKUSMASINA OPERAATOR TARMEKO KV OÜ
UUS
CNC KANGALÕIKUSMASINA OPERAATOR TARMEKO KV OÜ • Tartu
Tartu
VIP 1 UUS
6 tundi tagasi
LAOTÖÖTAJA Valio Eesti AS
1 UUS
LAOTÖÖTAJA Valio Eesti AS • Tartumaa
Tartumaa
VIP 2
4 p. tagasi
LÕPPVIIMISTLEJA TMB Element OÜ
2
4 p. tagasi