Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 602985

Tööpakkumise number

602985

Firma nimi peidetud Laotöötaja

Töö kirjeldus

Sinu roll:
- Kaupade laadimine, vastuvõtmine, komplekteerimine ja üleandmine
- Kaupade nõuetekohane virnastamine ja hoidmine
- Tõstukitööd väli- ja siselaos

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:
- Oled õppimisvõimeline, töökas ja täpne
- Sinu peale saab kindel olla
- Sa ei karda füüsilist ja tempokat tööd

Lubame, et meie laomeeskond on pühendunud, sõbralik ja abivalmis. Juht on mõistlik ja toetav. Tagame tööks vajaliku väljaõppe. Pakume oma töötajatele erinevaid soodustusi nagu õnnetusjuhtumikindlustust, spordikulude või toitlustuse osalist hüvitamist, 2 tervisepäeva aastas, ühisüritusi.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
18. juuni 2019
Kuulutus sisestati:
13. juuni 2019

W.EG. Eesti on juhtiv elektrimaterjalide hulgimüüja Eestis. Kuulume globaalse haardega Saksa perefirma,
WÜRTH GROUP kontserni. Meie ettevõttel on enam kui 20 aastat kogemusi ja me pingutame iga päev selle nimel, et olla oma klientidele eelistatuimaks partneriks elektrimaterjalide müügi- ja täislahenduste pakkumisel. Teenindame kliente üle Eesti 11 linnas. W.EG. Eestis töötab ligi 90 inimest.