Laotöötaja
Tööpakkumise number #803825

Laotöötaja

UUSKASUTUSKESKUS MTÜ
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Uuskasutuskeskus ootab liituma seda ühte ja ainsat tugevat laotöötajat!

Töö sisuks on tekstiilmaterjali pakkimine 150-L mahuga kottidesse ning kottide kaalumine elektroonilisel kaalul. Pärast pakkimist tuleb tekstilikotid käsitsi teisaldada. Laotöötaja vastutada on laotöö toimimine ja sujuv kauba laadimine.

Töö asukoht Järvekalda tee 33, Harkujärve.
Tööaeg E-R 9-17, lõunapaus on tööaja sees.

Ootused kandidaadile

Tule meie sekka kui sulle meeldib parajalt füüsiline töö ning tahaksid olla osa looduskeskkonda väärtustavast ettevõttest. Töö sobib meesterahvale, kellel ei ole tolmuallergiat.

Uuskasutuskeskuse poolt töötajatele lisapakett, milles sisaldub tasustatud lisapuhkus vastavalt tööstaažile, sporditoetus või massaaž, toetav juht ja sõbralikud kolleegid, boonuseks kiiresti mööduvad tööpäevad.

Loe meie kohta lisaks uuskasutus.ee

Tööpakkumise number
#803825

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk : Alates 1350 €/kuus
Kuulutus aegub:
4. september 2022
Kuulutus sisestati:
5. august 2022
Laotöötaja Laotöötaja

MTÜ Uuskasutus on isemajandav sotsiaalne ettevõte, mille eesmärgiks on saata kasutatud asjad ringlusesse ning muuta uuskasutamine lihtsasti kättesaadavaks ja igapäevaseks kõikidele Eesti inimestele.

Meie usume, et ükski korralik asi ei vääri kurba lõppu prügimäel. Selleks saad meile annetada asjad, mida Sa ise enam ei vaja, ning osta neid mida on vaja.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
LAOTÖÖTAJA-KOMPLEKTEERIJA Humanlink Estonia OÜ
Alates 1450 €/kuus
LAOTÖÖTAJA-KOMPLEKTEERIJA Humanlink Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 5
TÖÖTAJA IKEA LATTU (AJUTINE) Biuro OÜ
1200 - 1400 €/kuus
5
TÖÖTAJA IKEA LATTU (AJUTINE) Biuro OÜ • Tallinn
Tallinn
E-POE TELLIMUSTE KOMPLEKTEERIJA Sportland Eesti AS
E-POE TELLIMUSTE KOMPLEKTEERIJA Sportland Eesti AS • Tallinn
Tallinn
KAUBA KOMPLEKTEERIJA-LAOTÖÖLINE Stokker AS
Alates 1400 €/kuus
4 päeva jäänud
KAUBA KOMPLEKTEERIJA-LAOTÖÖLINE Stokker AS • Tallinn
Tallinn
VIP 7
Veebipõhine värbamine LAOTÖÖLINE BUDOPUNKT OÜ
6.5 - 10 €/tunnis
7
Veebipõhine värbamine
LAOTÖÖLINE BUDOPUNKT OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki
Laotöötaja
Laotöötaja