Laotöötaja
CVKeskus.ee klient Tööpakkumine on aegunud!

Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #553251

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

kõikvõimalikud laos ette tulevad tööd:

  • kauba vastuvõtt ja kontrollimine;
  • riiulitele paigutamine;
  • komplekteerimine;
  • väljastamine jne.

Ootused kandidaadile

  • vähemalt 2 aastane laotöökogemus ühes ettevõttes;
  • väga hea eesti keele oskus;
  • soov pühenduda paljudeks aastateks;
  • hoolivus.

Ettevõte pakub

  • kindlat ja pikaajalist töökohta tugevas Eesti ettevõttes;
  • kindlat kuupalka, 1000€ kuus (bruto);
  • kindalt tööaega 8h päevas: E-R 8:00 - 17:00 (1h lõuna);
  • kindlat ja ühtehoidvat töökollektiivi.
  • väga häid töötingimusi:
- puhas ja avar ladu;
- parimad saadaolevad tööriided- ja jalanõud;
- riidehoid ja oma kapp;
- dušinurk;
- viisakas ja ilus kööginurk lõunatamiseks;
- tasuta kohv/tee jne;

Tööpakkumise number
#553251

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. september 2018
Kuulutus sisestati:
23. august 2018

TAMREX on kindel ja tugev tule- ja tööohutuspartner oma klientidele, hinnatud tööandja oma töötajatele ja aus maksumaksja oma riigile.

Tänaseks oleme 30. TAMREXi kauplusega Eestis, Lätis ja Leedus tõusnud suurimaks ohutusettevõtteks Baltikumis!

Me hoolime oma töötajatest, klientidest ja koostööpartneritest. Töötajate valikul peame tähtsaks töökust, hoolivat suhtumist oma töösse ja soovi pikaajaliselt pühenduda.

Vaata rohkem

Laotöötaja