Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637510

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime oma sõbralikku ja nooruslikku meeskonda laotöötajat-kaubapaigutajat.

Tööülesanded:
Kauba väljapanek, riiulite täitmine
Kauba komplekteerimine, pakkimine ja väljastamine
Kauba transpordiks ettevalmistamine
Lao korrashoiu tagamine
Arvutiprogrammi müügi-ja laotoimingute sisestamine
Inventuurides osalemine

Ootused kandidaadile

Madalaim nõutav haridustase: keskharidus
Aus, töökas, täpne, korrektne ja kiire tegutseja
* keeleoskus: eesti keel: B1, eesti keel kirjutamine: B1

Ettevõte pakub

Toredat kollektiivi
Häid töötingimusi
Ettevõttesiseseid soodustusi
Ühiseid firmaüritusi
Karjäärialaseid arenemisvõimalusi.

Tööpakkumise number
#637510

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2020

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Laotöötaja