Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 566062

Tööpakkumise number

566062

Firma nimi peidetud Laotöötaja

Töö kirjeldus

Mida peaksid tegema?

- Kauba ladustamine, komplekteerimine ja väljaandmine
- Varuosade vastuvõtmine ja kontrollimine
- Varuosade pakkumine väljasaatmiseks
- Kõigi laoliikumiste korrektne arvepidamise tagamine majandustarkvaras Axapta
- Üldise lao heaolu tagamine

Nõudmised kandidaadile

Mida me sinult ootame?

- Omad vähemalt keskharidust
- Sul on B-kategooria juhiload
- Valdad suhtlustasemel eesti ja inglise keelt
- Oled töös iseseisev, kohusetundlik ja täpne
- Oled hea suhtlemisoskusega ning kõrge pingetaluvusega
- Valmisolek töötada graafiku alusel, sh riigipühadel ja öises vahetuses
- Laotöö kogemus, tõstukijuhi load ning vene keele oskus on eeliseks

Ettevõte pakub

Mida pakume?
- Huvitavat tööd atraktiivses lennundussektoris
- Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
- Mitmekülgsete kogemustega toetavat meeskonda
- Omapärast töökeskkonda
- Väljaõpet

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. november 2018
Kuulutus sisestati:
6. november 2018

Magnetic MRO is an independent Aircraft Maintenance and Repair Organization outgrown from the Technical Department of Estonian Air in 2002. Magnetic MRO is an EASA certified integrated MRO services provider, headquartered in Tallinn, Estonia, with multiple locations across Europe.

Magnetic MRO offers Total Technical Support Partnership to any aviation organization, including aircraft maintenance services ranging from line maintenance to base maintenance, component maintenance, NDT (non-destructive testing), component and logistic support, engineering services, engine management and asset management and aircraft painting.

Main customers are Austrian Airlines, Estonian Air, UTair, Smartlynx, Blue 1, TNT, easyJet, Primera Air, airBaltic, Rossiya Airlines, Orenair, SAS.