Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #728842

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame liituma oma Tallinna meeskonda

LAOTÖÖTAJAT

Sinu töö eesmärgiks on kesklaos kaupade vastuvõtmine ja laoseisu inventeerimine.

Sinu peamisteks ülesanneteks on:

  • kauba kontrollimine ja vastuvõtmine
  • vastuvõetud kaupade riiuldamine
  • laotsoonides kaupade igapäevane inventeerimine
  • oma tegevuste raporteerimine skänneris WMSis
  • laod tühjade pakendite kokkukogumine ja paigutamine vastavatesse pakendikonteineritesse

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

  • eenevalt laos töötamise kogemust kuni 2 aastat
  • oskust kasutada oma tööülesannete täitmisel vajadusel erinevaid elektrilisi virnastajaid
  • head suhtlemisoskust, sh eesti keele oskus kõnes ja kirjas

Kasuks tuleb:

  • suhtlusoskus vene keeles

  • huvitavat ja mitmekesist tööd ja eneseteostust kiiresti arenevas rahvusvahelises kontsernis

  • teadmistest, oskustest ning töötulemustest sõltuvat töötasu

  • koolitus- ja arenguvõimalusi, professionaalseid ja toetavaid kolleege

  • tööd kiiresti arenevas ettevõttes ja võimalust anda nõu töö paremaks korraldamiseks

  • ettevõttesiseseid soodustusi, sh sporditoetust

  • võimalust osaleda erinevatel koosviibimistel (nt suvepäevad, talvepäevad, jõulupidu jne)

  • tunnustust heade töötulemuste eest ja meelespidamist tähtpäevadel

Lisainfo

Töökoht asub Tallinnas Tuisu tänav 19.

Lisainfo +372 5853 8482 või ettevõtte kodulehel www.energoveritas.ee

Tööpakkumise number
#728842

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
9. september 2021

Energo Veritas OÜ on elektrimaterjalide ja -seadmete müügiettevõte. Üle 10 aastase valdkonna kogemustega inimesed on koondatud ühtseks meeskonnaks, kes oskavad ja tahavad pakkuda klientidele jätkusuutlikke terviklahendusi valguse, elektri- ja telekommunikatsioonivõrkude ehituse valdkonnas. Oleme kliendikeskne, tehniliselt kompetentne ja turuvajadusi arvestav ettevõte.

Vaata rohkem

Laotöötaja