Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #750667

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses ettevõtte arenguga ja töömahu kasvuga otsime oma kollektiivi uusi töötajaid.Tööd saab laotöötaja.

  • Töö on vahetustega - (esmaspäevast reedeni, kahes vahetuses)
  • Töö asukoht on Tabasalu.

Ootused kandidaadile

  • Sa oled kohusetundlik ja täpne

  • Sul on soov tööd teha, ennast täiendada ja seeläbi anda oma panus

  • Sa oled positiivse mõtlemisega ja Sinu jaoks on oluline tehtud töö kvaliteet

  • Sul on tõstukijuhi load ja/või praktiline töökogemus tõstukiga töötamisel laos

Ettevõte pakub

  • Meie töötajatel on konkurentsivõimeline töötasu

  • Me tagame korraliku väljaõppe ja pakume ettevõttesisest arenguvõimalust

  • Meil on sõbralik meeskond, head töötingimused ja pakume sporditoetust

Lisainfo

Lisaküsimuste puhul palun saada e-mail:
tabasalu(ät)ar-packaging.com või helista 6032273
Sobivate kandidaatidega võetakse ühendust.

Tööpakkumise number
#750667
Laotöötaja