Värsked tööpakkumised

Laotöötaja

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360222

Tööpakkumise number

360222

Töö kirjeldus

kaupade komplekteerimine ja pakkimine vastavalt tellimustele kasutades pihuarvutit;
kaupade vastuvõtmine, koguste kontrollimine ja paigutamine kaubariiulisse;

Nõudmised kandidaadile

väga hea eesti keele oskus;
vajalik töötamise kogemus laos;
kohusetundlikkus ja ausus;
initsiatiivikus ja iseseisvus;
suureks eeliseks on tõstuki juhtimise kogemus
töö on sobiv meesterahvale

Ettevõte pakub

tööd edukas ja arenevas ettevõttes;
heale töötajale head palka;
heale töötajale makstakse lisaks põhipalgale tulemustasu;

Lisainfo

Vastame ainult meile sobivatele kandidaatidele.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
22. november 2014
Kuulutus sisestati:
24. oktoober 2014
Brutopalk:
Alates 1000 EUR kuus

Tööpakkuja on 1994 a. loodud eesti erakapitalil baseeruv Tallinnas Lasnamäe Linnaosas laologistikateenuseid pakkuv ettevõte. Pakume nii tolli-,aktsiisi- kui tavalao teenuseid. Meie eesmärgiks on personaalne lähenemine iga kliendi vajadustele läbi professionaalse ja sõbraliku meeskonna ning logistiliselt soodsa asukoha.