Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #628576

Laotöötaja Tallinna Ülemiste Jyski

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 935 €/kuus
Kuulutus sisestati: 21. november 2019
Kuulutus aegub:20. detsember 2019

Töö kirjeldus

Vastutusalad:

  • organiseerida kaupade vastuvõtmine, ladustamine, paigutamine;
  • kaupade komplekteerimine, väljastamine laost (töö tõstukiga ja roklaga), vastava dokumentatsiooni koostamine, haldamine, arhiveerimine;kaupade väljapanek vastavalt müügikontseptsioonile;
  • kaupluse müügisaali ja lao korrashoid;
  • sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine;
  • müügi- ja tootekoolitustel osalemine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt ootame:

  • Peab lugu puhtusest ja korrast;
  • meeldib abistada ja nõustada kliente;
  • head füüsilist vastupidavust;
  • on võimeline vastupidama suurele töökoormusele;
  • eesti keele oskus suhtlustasandil;

Lisainfo

Oleme tänulikud kõikidele kandideerijatele, kuid võtame ühendust vaid järgmisesse valikuvooru edasipääsenutega.

Tööpakkumise number
#628576

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
21. november 2019

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 10 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas, 1 Haapsalus, 1Kuressaares ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 175 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.

Vaata rohkem