Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #642902

Laotöötaja

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Pärnu, Pärnumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 4. märts 2020
Kuulutus aegub:23. märts 2020

Töö kirjeldus

Sinu ülesandeks on valmistoodangu väljastamine ja peale laadimine, materjalide vastuvõtt ja maha laadimine ning ladustamine. Sul on initsiatiivi teha ettepanekuid protsesside parendamiseks, Sinu töökoht on korras ja Sa oled valmis aitama oma kolleege teistes töölõikudes.

Ootused kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui Sul on vähemalt kesk- või keskeriharidus. Sul on töökogemus metallialal ja omad telfriga töötamise kogemust. Sa oled valmis töötama vahetustes ning Sulle on omased ohutud ning efektiivsed tööpõhimõtted.

Meie pakume Sulle kaasaegset ja turvalist töökeskkonda, väärilist töötasu (põhipalk ja lisatasu) ning tööalast täiendkoolitust. Hoolitseme Sinu regulaarse tervisekontrolli eest, soodustame sportimist ning korraldame ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#642902

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. märts 2020
Kuulutus sisestati:
4. märts 2020

Ruukki Construction teenindab ärikliente ja tarbijaid ehitusvaldkonnas. Tarnime klientidele energiatõhusaid ehitus- ja katusetooteid ning teenuseid kavandamisest kuni paigaldamiseni Ruukki kaubamärgi all erinevate jaotuskanalite ja laiaulatusliku edasimüüjate võrgustiku kaudu. Lisaks teenindame katusetoodete kliente Ruukki Expressi katusekeskustes.

Vaata rohkem

Laotöötaja