Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #424198

Laotöötaja-müüja Kristiine JYSKi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- organiseerida kaupade vastuvõtmine, ladustamine, paigutamine;
- kaupade komplekteerimine, väljastamine laost (töö tõstukiga ja roklaga), vastava dokumentatsiooni koostamine, haldamine, arhiveerimine;
- kaupluse müügisaali ja lao korrashoid;
- kaupade väljapanek ja aktiivne müük;
- sõbraliku ja abistava klienditeeninduse osutamine;
- müügi-ja tootekoolitustel osalemine;

Ootused kandidaadile

- hea suhtlemisoskus ja kliendile orienteeritud;
- valmisolek füüsiliseks tööks;
- eesti keele oskus suhtlustasandil;
- aus, kohusetundlik, korrektne;
- sõbralikkus ja soov töötada inimestega;
Töö on füüsiliselt sobivam noormeestele ja kasuks tuleb eelnev töökogemus kahvel- ja elektritõstukiga.

Ettevõte pakub

  • Hea töö eest väärilist tasu: põhipalk+ lisatasu
  • Müügieesmärkide täitmisel müügiboonuseid, staažikatele ning kogemustega töötajatele kvalifikatsioonitasu;
  • Müügi -ja tootekoolitusi;
  • Tublimatele ja aktiivsematele ettevõttesisest karjääri;
  • Põnevaid müügivõistlusi ja lisaboonuseid;
  • Iga kuu parimatele töötajatele lisaboonust;
  • Sõbralikku ja toetavat meeskonda;
  • Ühisüritused on osa Jyski poolt pakutavast motivatsioonipaketist;
  • Kindlat töökohta rahvusvahelises organisatsioonis.

Tööpakkumise number
#424198

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Brutopalk: Kuni 800 €/kuus
Kuulutus aegub:
30. mai 2016
Kuulutus sisestati:
20. mai 2016

JYSK on rahvusvaheline ettevõte, mis tegutseb 32 riigis. Ettevõttes tervikuna töötab ligikaudu 14 000 töötajat. JYSK Linnen´n Furniture on Eestis tegutsenud
alates 2002. aastast ning hetkel on JYSK´il Eestis 9 kauplust, nendest 4 Tallinnas, 2 Tartus, 1 Pärnus, 1 Narvas ning e-pood. Eesti üksuses töötab keskmiselt 150 töötajat. Pakume oma klientidele laia valikut kodukaupu konkurentsivõimeliste hindadega. Põhitegevuseks on madratsite, mööbli, voodipesu, käterätikute, suletekkide, patjade ja muude kodukaupade müük.

Vaata rohkem