Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #344467

LAOTÖÖTAJA (METALLILAOS)

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Lao korrashoid
Kauba vastuvõtt
Kauba väljastus laost
Töö pakkimisseadmete ja tööriistadega
Klientidega suhtlemine
Korrektne ja hoolikas arvete/ saatelehtede käsitlemine

Ootused kandidaadile

Eelnev laotöö kogemus
Tõstukiga töötamise kogemus
Eesti keele oskus vähemalt suhtlustasandil
Ausus ja korrektsus

Ettevõte pakub

Täiskoormusega tööd suveperioodiks
Vajalikku väljaõpet ja toodete/materjalide tutvustamist
Proffessionaalseid ja toetavaid kolleege
Kindlat tasu korrektselt tehtud töö eest

Lisainfo

Tööaeg E-R 8:00-16:30
TÖÖKS ON VAJALIK TÕSTUKI KASUTAMISE OSKUS!

Tööpakkumise number
#344467

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või praktika või hooajatöö ja ajutine töö
Brutopalk: 850 €/kuus
Kuulutus aegub:
13. juuni 2014
Kuulutus sisestati:
29. mai 2014

Meie kliendiks on üks ülemaailmselt juhtivamaid kõrgekvaliteediliste eriteraste, roostevabast terasest ja alumiiniumist toodete tootja, töötleja ja tarnija. Ettevõte on tegutsenud Eesti turul 17 aastat ning tänaseks suudab ettevõte pakkuda erinevatest terastest kuni 15 000 erinevat nimetust.

Seoses algava puhkusteperioodiga otsime tublit ja hakkajat töötajat Lasnamäel asuvasse metallilattu.

Vaata rohkem