Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #715380

Laotöötaja, komplekteerija, tõstukijuht

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõtte laomajanduse korraldamine: saabuvate materjalide ja väljuvate kaupade käitlemine vastavalt ettevõttes kehtivale korrale; tootmise materjalidega varustamine, materjalide ja valmistoodangu tootmisest lattu paigutamine; laoarvestuse pidamine ja ajakohase informatsiooni edastamine; kauba ja materjali laadimine, saatmine ja transpordi tellimine.

Ootused kandidaadile

Kandidaadi isikuomadused: töökus ja oskus iseseisvalt töötada, kiire õppimisvõime, hea pinge- ja rutiinitaluvus, kohusetundlikkus ja täpsus, oskus töötada meeskonnas, initsiatiivsus ja süsteemsus oma töö korraldamises

Häid töötingimusi renoveeritud tootmishoones, huvitavat tööd kaasaegse tehnikaga, pikaajalist töösuhet, motiveerivat palka, kohapealset väljaõpet.

Tööaeg: 8:00-16:30.

Lisainfo

Töökoht asub Tempest AS tootmishoones Elvas.

Tööpakkumise number
#715380