Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #736443

Laotöötaja-komplekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Kauba vastuvõtt, kontrollimine ja ladustamine
Kauba komplekteerimine
Kauba väljastamine ja laadimine
Lao korrastamine, inventuuridel osalemine

Ootused kandidaadile

Kohusetundlikkus, koostöövalmidus ja korrektsus
Füüsilise koormuse taluvus
Soovitav tõstukijuhi load ja tõstuki kasutamise töökogemus

Ettevõte pakub

Toetavat ja sõbralikku kollektiivi
Vajadusel tõstukijuhi koolitust
Tööaeg E-R 8.00-16.30

Asume Harjumaal Kangru külas Kiili vallas.

Tööpakkumise number
#736443